Jump to content
Sign in to follow this  
alltidblaa

The Conquest 2014

Recommended Posts

Stabæk - Vålerenga 1-0

Haugesund - Aalesund 2-1

Sarpsborg 08 - Sandnes Ulf 3-0

Rosenborg - Molde 1-1

Strømsgodset - Bodø/Glimt 3-1

Lillestrøm - Sogndal 1-0

Start - Brann 0-0

Viking - Odd 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stabæk- VIF 2-1

Haugesund-Aalesund 0-0

Sarpsborg 08 - Sandnes Ulf 2-1

Rosenborg - Molde 0-1

Strømsgodset - Bodø/Glimt 4-1

Lillestrøm - Songdal 2-0

Start - Brann 3-1

Viking - Odd 2-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stabæk - Vålerenga 2-1

Haugesund - Aalesund 3-1

Sarpsborg 08 - Sandnes Ulf 1-1

Rosenborg - Molde 1-2

Strømsgodset - Bodø/Glimt 2-1

Lillestrøm - Sogndal 1-1

Start - Brann 2-1

Viking - Odd 1-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stabæk - Vålerenga 5-2
Haugesund - Aalesund 2-0
Sarpsborg 08 - Sandnes Ulf 3-1
Rosenborg - Molde 2-2
Strømsgodset - Bodø/Glimt 5-1
Lillestrøm - Sogndal 1-0
Start - Brann 3-2
Viking - Odd 2-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stabæk - Vålerenga 3-1

Haugesund - Aalesund 1-1

Sarpsborg 08 - Sandnes Ulf 2-0

Rosenborg - Molde 3-1

Strømsgodset - Bodø/Glimt 3-0

Lillestrøm - Sogndal 1-0

Start - Brann 1-2

Viking - Odd 2-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stabæk - Vålerenga 2-2
Haugesund - Aalesund 2-1
Sarpsborg 08 - Sandnes Ulf 1-2
Rosenborg - Molde 1-3
Strømsgodset - Bodø/Glimt 3-0
Lillestrøm - Sogndal 2-0
Start - Brann 1-2
Viking - Odd 2-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stabæk - Vålerenga 3-1

Haugesund - Aalesund 1-2

Sarpsborg 08 - Sandnes Ulf 3-0

Rosenborg - Molde 2-3

Strømsgodset - Bodø/Glimt 3-0

Lillestrøm - Sogndal 1-2

Start - Brann 3-1

Viking - Odd 1-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stabæk - Vålerenga 3-2
Haugesund - Aalesund 2-0
Sarpsborg 08 - Sandnes Ulf 2-0
Rosenborg - Molde 2-2
Strømsgodset - Bodø/Glimt 3-1
Lillestrøm - Sogndal 1-1
Start - Brann 2-1
Viking - Odd 3-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Stabæk - Vålerenga 2-2

Haugesund - Aalesund 1-2

Sarpsborg 08 - Sandnes Ulf 1-0

Rosenborg - Molde 2-1

Strømsgodset - Bodø/Glimt 2-0

Lillestrøm - Sogndal 1-1

Start - Brann 2-1

Viking - Odd 1-1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stabæk - Vålerenga 3-1

Rosenborg - Molde 2-1

Strømsgodset - Bodø/Glimt 2-1

Lillestrøm - Sogndal 2-1

Start - Brann 3-1

Viking - Odd 2-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry folkens...

 

1.1 Alle kamper tippes på senest 10 minutter før første kamp i runden spilles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. runde NM

 

Frist: torsdag 8. mai kl 17:50

 

Raufoss - Stabæk

 

--

 

TL runde 8

 

Frist: lørdag 10. mai kl 15:20

 

Stabæk - Sarpsborg 08

Bodø/Glimt - Haugesund

Aalesund - Brann

Odd - Lillestrøm

Vålerenga - Viking

Sogndal - Start

Molde - Strømsgodset

Sandnes Ulf - Rosenborg

Share this post


Link to post
Share on other sites
2. runde NM


Frist: torsdag 8. mai kl 17:50


Raufoss - Stabæk 2-5

2-5, videre, 2 omgang

--


TL runde 8


Frist: lørdag 10. mai kl 15:20


Stabæk - Sarpsborg 08 2-1

Bodø/Glimt - Haugesund 2-1

Aalesund - Brann 1-1

Odd - Lillestrøm 2-1

Vålerenga - Viking 1-2

Sogndal - Start 1-1

Molde - Strømsgodset 3-1

Sandnes Ulf - Rosenborg 1-2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. runde NM:

 

Raufoss - Stabæk 1-3, 2. omgang, videre

 

TL Runde 8:

 

Stabæk - Sarpsborg 08 3-1

Bodø/Glimt - Haugesund 2-0

Aalesund - Brann 1-1

Odd - Lillestrøm 2-1

Vålerenga - Viking 2-0

Sogndal - Start 0-0

Molde - Strømsgodset 2-2

Sandnes Ulf - Rosenborg 0-2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. runde NM



Raufoss - Stabæk 0-3, 2.omg videre



--



TL runde 8



Frist: lørdag 10. mai kl 15:20



Stabæk - Sarpsborg 08 2-1


Bodø/Glimt - Haugesund 2-1


Aalesund - Brann 2-1


Odd - Lillestrøm 2-1


Vålerenga - Viking 2-1


Sogndal - Start 2-1


Molde - Strømsgodset 2-1


Sandnes Ulf - Rosenborg 2-1


Share this post


Link to post
Share on other sites

Raufoss - Stabæk 1-5, 1. omgang videre.

 

--

 

Stabæk - Sarpsborg 08 2-3

Bodø/Glimt - Haugesund 2-1

Aalesund - Brann 1-0

Odd - Lillestrøm 1-0

Vålerenga - Viking 0-0

Sogndal - Start 1-0

Molde - Strømsgodset 1-0

Sandnes Ulf - Rosenborg 0-2

Edited by Slum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raufoss - Stabæk 0-5, 1.omg videre

 

--

 

TL runde 8

 

Frist: lørdag 10. mai kl 15:20

 

Stabæk - Sarpsborg 08 3-1

Bodø/Glimt - Haugesund 2-1

Aalesund - Brann 2-1

Odd - Lillestrøm 2-1

Vålerenga - Viking 2-2

Sogndal - Start 2-1

Molde - Strømsgodset 2-1

Sandnes Ulf - Rosenborg 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resultater TL 6:

 


stabæk_lange 22

Freak Magnet 21

s-simen 18

GeneralVincento 17

HenrikM 16

ShermanCostello 16

d*u*b 15

stabækLars 15

fyR 14

alltidblaa 13

fugazi 13

Hanse 13

Humrik 13

Maggs 13

Mikki 13

Stormare 13

Torres 13

guttensindet 12

kjakan 11

Kongkjakan 11

piper 11

Sincus 11

Øistein 11

bandy90 10

ErikErik 10

marbor 10

Mr. Thon 10

MrKaizer 10

Rainz 10

Egil 9

Håvard 9

iedvard 9

Jan Fredrik 9

Schnellfahrer 9

vikingen - blaa 9

zuza 9

Albert 8

MattaS 8

Slum 8

kkh94 7

Mattis 7

SAU 7

ÅsmundJ 7

amuoest 6

Daigo nr 10 5

Norris 5

PhunxZtar 5

S_ern 5

daniny 3

fexter 3

Gamlegutta 3

Hr. Smith 3

kongblaa 3

Mikkel 3

Mortimer 3

UstoppeligeGræff 3

dks, geirti, jimjoha, joogs, Marius, Mihawk, Potter, Rettep, Stairs 0


Ikke levert, én runde:

Mikkel
UstoppeligeGræff
Gamlegutta
daniny
Mortimer
Hr. Smith
kongblaa
fexter


Disse får 0-0 i alle kamper

Ikke levert, to eller flere runder:

dks
Mihawk
Rettep
joogs
Stairs
Marius
jimjoha


Disse får 0p i denne runden.

Helt ur:

Potter

Geirti


 

 

 

Resultater TL 7:

 

 

 

Sincus 19
amuoest 14
Mikkel 14
Freak Magnet 13
Jan Fredrik 13
marbor 13
Mortimer 13
Stormare 13
fexter 12
S_ern 12
Slum 12
s-simen 12
stabæk_lange 12
UstoppeligeGræff 12
d*u*b 11
ErikErik 11
Humrik 11
Håvard 11
iedvard 11
SAU 11
ÅsmundJ 11
guttensindet 10
Hanse 10
kjakan 10
Mikki 10
Norris 10
stabækLars 10
Torres 10
vikingen - blaa 10
zuza 10
Albert 9
alltidblaa 9
bandy90 9
Egil 9
fugazi 9
fyR 9
GeneralVincento 9
HenrikM 9
MattaS 9
Mattis 9
Mr. Thon 9
PhunxZtar 9
piper 9
Rainz 9
Schnellfahrer 9
ShermanCostello 9
Daigo nr 10 8
Kongkjakan 8
Maggs 8
Øistein 8
Gamlegutta 7
daniny 6
kkh94 6
MrKaizer 4
dks, geirti, Hr. Smith, jimjoha, joogs, kongblaa, Marius, Mihawk, Potter, Rettep, Stairs 0


Ikke levert, én runde:

Egil
GeneralVincento
Schnellfahrer
Albert
fyR
fugazi
bandy90
alltidblaa
ShermanCostello
piper
Mr. Thon
MattaS


Disse får 0-0 i alle kamper

Ikke levert, to eller flere runder:

dks
Mihawk
Rettep
joogs
Stairs
Hr. Smith
Marius
kongblaa


Disse får 0p i denne runden.

Helt ur:

Potter

Geirti

 

 

 

 

Akkumulert:

Egil 110
stabæk_lange 109
HenrikM 107
Stormare 105
SAU 102
zuza 98
Håvard 97
Rainz 97
Slum 97
s-simen 97
ErikErik 96
kjakan 95
Mortimer 95
ShermanCostello 95
marbor 94
iedvard 93
Sincus 92
amuoest 91
Mr. Thon 91
Daigo nr 10 90
fyR 90
Maggs 90
MattaS 90
piper 90
Freak Magnet 89
Kongkjakan 89
Schnellfahrer 89
Øistein 89
bandy90 88
alltidblaa 87
d*u*b 87
PhunxZtar 87
Hanse 86
Mikki 86
Torres 86
GeneralVincento 84
guttensindet 84
UstoppeligeGræff 84
Humrik 83
Norris 83
vikingen - blaa 83
Jan Fredrik 82
Mattis 82
S_ern 81
ÅsmundJ 81
Albert 79
MrKaizer 75
stabækLars 74
Gamlegutta 71
Hr. Smith 70
daniny 65
joogs 65
Mikkel 65
kkh94 64
kongblaa 60
fugazi 58
fexter 52
Marius 50
dks 42
Stairs 38
Rettep 36
jimjoha 24
Mihawk 21
geirti 0
Potter 0


Rundevinnere:

1. runde: Mortimer 24
2. runde: fyR, vikingen - blaa og Øistein 21
3. runde: Mr. Thon 27
4. runde: Egil 22

5. runde: Slum 20

6. runde: stabæk_lange 22

7. runde: Sincus 19

Resultater TL1
Resultater TL2
Resultater TL3
Resultater TL4
Resultater TL5

Resultater TL6

Resultater TL7

Resultater NM1

Akkumulerte resultater

Share this post


Link to post
Share on other sites
2. runde NM


Frist: torsdag 8. mai kl 17:50


Raufoss - Stabæk 1-3

1-3, videre, 2 omgang

--


TL runde 8


Frist: lørdag 10. mai kl 15:20


Stabæk - Sarpsborg 08 3-1

Bodø/Glimt - Haugesund 1-1

Aalesund - Brann 3-1

Odd - Lillestrøm 2-1

Vålerenga - Viking 1-1

Sogndal - Start 1-2

Molde - Strømsgodset 3-2

Sandnes Ulf - Rosenborg 2-2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. runde NM

 

1-5 1.omgang videre

 

TL runde 8

 

Stabæk - Sarpsborg 08 2-1

Bodø/Glimt - Haugesund 2-1

Aalesund - Brann 2-1

Odd - Lillestrøm 2-1

Vålerenga - Viking 1-2

Sogndal - Start 2-1

Molde - Strømsgodset 2-1

Sandnes Ulf - Rosenborg 0-2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2. runde NM:


Raufoss - Stabæk 0-3, 2. omgang, videre


TL Runde 8:


Stabæk - Sarpsborg 08 5-1

Bodø/Glimt - Haugesund 2-1

Aalesund - Brann 3-1

Odd - Lillestrøm 2-1

Vålerenga - Viking 1-2

Sogndal - Start 1-0

Molde - Strømsgodset 4-2

Sandnes Ulf - Rosenborg 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raufoss - Stabæk 1-3, 1 omg - videre

 

TL runde 8

 

Stabæk - Sarpsborg 08 2-1

Bodø/Glimt - Haugesund 0-1

Aalesund - Brann 0-0

Odd - Lillestrøm 1-0

Vålerenga - Viking 0-2

Sogndal - Start 0-1

Molde - Strømsgodset 2-1

Sandnes Ulf - Rosenborg 0-3

Edited by MrKaizer

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. runde NM

 

Frist: torsdag 8. mai kl 17:50

 

Raufoss - Stabæk 1-3, 2.omg, videre

 

--

 

TL runde 8

 

Frist: lørdag 10. mai kl 15:20

 

Stabæk - Sarpsborg 08 1-0

Bodø/Glimt - Haugesund 2-1

Aalesund - Brann 2-1

Odd - Lillestrøm 3-1

Vålerenga - Viking 1-1

Sogndal - Start 0-1

Molde - Strømsgodset 2-1

Sandnes Ulf - Rosenborg 1-3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raufoss - Stabæk 0-4, 1.omg videre

--

TL runde 8

Frist: lørdag 10. mai kl 15:20

Stabæk - Sarpsborg 08 2-1
Bodø/Glimt - Haugesund 2-0
Aalesund - Brann 1-1
Odd - Lillestrøm 3-1
Vålerenga - Viking 0-1
Sogndal - Start 2-1
Molde - Strømsgodset 2-1
Sandnes Ulf - Rosenborg 1-3

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. runde NM

 

Frist: torsdag 8. mai kl 17:50

 

Raufoss - Stabæk 1-3

 

--

 

TL runde 8

 

Frist: lørdag 10. mai kl 15:20

 

Stabæk - Sarpsborg 08 1-0

Bodø/Glimt - Haugesund 2-1

Aalesund - Brann 0-0

Odd - Lillestrøm 2-3

Vålerenga - Viking 2-1

Sogndal - Start 2-2

Molde - Strømsgodset 2-0

Sandnes Ulf - Rosenborg 2-4

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. runde NM

 

0-4 1.omgang videre

 

TL runde 8

 

Stabæk - Sarpsborg 08 2-1

Bodø/Glimt - Haugesund 3-1

Aalesund - Brann 2-2

Odd - Lillestrøm 3-1

Vålerenga - Viking 3-1

Sogndal - Start 1-1

Molde - Strømsgodset 3-1

Sandnes Ulf - Rosenborg 1-2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. runde NM



1-3 1.omgang videre



TL runde 8



Stabæk - Sarpsborg 08 2-1


Bodø/Glimt - Haugesund 3-1


Aalesund - Brann 1-1


Odd - Lillestrøm 2-1


Vålerenga - Viking 3-1


Sogndal - Start 1-2


Molde - Strømsgodset 2-0


Sandnes Ulf - Rosenborg 1-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...