Jump to content
Sign in to follow this  
alltidblaa

The Conquest 2014

Recommended Posts

3. runde NM

Frist: torsdag 28. mai kl 17:50

Grorud - Stabæk 2-3, 2. omg, videre

--

TL runde 12

Frist: mandag 9. juni kl 15:20

Stabæk - Start 3-1
Vålerenga - Aalesund 3-0
Strømsgodset - Haugesund 3-1
Sarpsborg 08 - Viking 1-3
Molde - Brann 3-1
Odd - Sogndal 3-1
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 1-2
Rosenborg - Lillestrøm 3-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3. runde NM

Frist: torsdag 28. mai kl 17:50

Grorud - Stabæk 0-3, 2. omg, videre

--

TL runde 12

Frist: mandag 9. juni kl 15:20

Stabæk - Start 3-1
Vålerenga - Aalesund 2-1
Strømsgodset - Haugesund 4-1
Sarpsborg 08 - Viking 2-2
Molde - Brann 4-1
Odd - Sogndal 1-0
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 0-2
Rosenborg - Lillestrøm 1-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 1-4, 1. omg, videre



Stabæk - Start 1-3
Vålerenga - Aalesund 2-0
Strømsgodset - Haugesund 3-1
Sarpsborg 08 - Viking 2-1
Molde - Brann 3-1
Odd - Sogndal 3-0
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 2-0
Rosenborg - Lillestrøm 3-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 1-3, 2. omg, videre

--

TL runde 12

Frist: mandag 9. juni kl 15:20

Stabæk - Start 3-0
Vålerenga - Aalesund 4-1
Strømsgodset - Haugesund 3-1
Sarpsborg 08 - Viking 2-2
Molde - Brann 3-1
Odd - Sogndal 3-1
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 1-2
Rosenborg - Lillestrøm 3-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 0-2, 2. omg, videre

--

TL runde 12

Frist: mandag 9. juni kl 15:20

Stabæk - Start 3-1
Vålerenga - Aalesund 2-0
Strømsgodset - Haugesund 3-0
Sarpsborg 08 - Viking 1-2
Molde - Brann 3-1
Odd - Sogndal 1-0
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 0-0
Rosenborg - Lillestrøm 3-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 1-4, 2.omg videre

--

TL runde 12


Stabæk - Start 4-1
Vålerenga - Aalesund 3-0
Strømsgodset - Haugesund 5-0
Sarpsborg 08 - Viking 0-1
Molde - Brann 4-2
Odd - Sogndal 2-1
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 0-1
Rosenborg - Lillestrøm 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 2-3, 2.omg videre

--

TL runde 12


Stabæk - Start 1-0
Vålerenga - Aalesund 2-1
Strømsgodset - Haugesund 3-1
Sarpsborg 08 - Viking 1-1
Molde - Brann 2-1
Odd - Sogndal 3-2
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 1-2
Rosenborg - Lillestrøm 1-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 1-4 2.omg videre

 

--

TL runde 12

Stabæk - Start 3-2

Vålerenga - Aalesund 2-1

Strømsgodset - Haugesund 4-1

Sarpsborg 08 - Viking 1-2

Molde - Brann 3-1

Odd - Sogndal 1-1

Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 2-2

Rosenborg - Lillestrøm 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 2-3, 2.omg videre

 

--

 

TL runde 12

 

 

Stabæk - Start 2-1

Vålerenga - Aalesund 2-1

Strømsgodset - Haugesund 2-1

Sarpsborg 08 - Viking 1-2

Molde - Brann 2-1

Odd - Sogndal 2-1

Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 1-1

Rosenborg - Lillestrøm 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 2-1, 2. omg, ikke videre

--

TL runde 12

Frist: mandag 9. juni kl 15:20

Stabæk - Start 2-1
Vålerenga - Aalesund 2-1
Strømsgodset - Haugesund 2-1
Sarpsborg 08 - Viking 2-1
Molde - Brann 2-1
Odd - Sogndal 2-1
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 2-1
Rosenborg - Lillestrøm 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grorud - Stabæk 1-5 2.omg videre


--

TL runde 12


Stabæk - Start 5-2

Vålerenga - Aalesund 3-0

Strømsgodset - Haugesund 2-0

Sarpsborg 08 - Viking 1-1

Molde - Brann 3-0

Odd - Sogndal 2-0

Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 1-2

Rosenborg - Lillestrøm 2-2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grorud - Stabæk 3-7 1.omg videre


--

TL runde 12


Stabæk - Start 1-3

Vålerenga - Aalesund 2-1

Strømsgodset - Haugesund 4-0

Sarpsborg 08 - Viking 2-2

Molde - Brann 4-1

Odd - Sogndal 3-2

Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 0-2

Rosenborg - Lillestrøm 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 1-4, 1.omg videre

 

TL runde 12

 

Stabæk - Start 3-1

Vålerenga - Aalesund 2-1

Strømsgodset - Haugesund 2-1

Sarpsborg 08 - Viking 1-2

Molde - Brann 2-1

Odd - Sogndal 2-1

Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 1-1

Rosenborg - Lillestrøm 2-1

Edited by marbor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 2-5, 2.omg videre

 

TL runde 12

 

Stabæk - Start 2-1

Vålerenga - Aalesund 2-0

Strømsgodset - Haugesund 3-0

Sarpsborg 08 - Viking 1-1

Molde - Brann 2-0

Odd - Sogndal 1-0

Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 1-2

Rosenborg - Lillestrøm 2-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 1-4, 1.omg videre



TL runde 12



Stabæk - Start 2-1


Vålerenga - Aalesund 1-2


Strømsgodset - Haugesund 2-0


Sarpsborg 08 - Viking 1-1


Molde - Brann 1-1


Odd - Sogndal 2-1


Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 0-1


Rosenborg - Lillestrøm 3-0


Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 2-4, 2.omg videre

 

TL runde 12

 

Stabæk - Start 3-1

Vålerenga - Aalesund 2-0

Strømsgodset - Haugesund 2-1

Sarpsborg 08 - Viking 3-3

Molde - Brann 2-0

Odd - Sogndal 2-1

Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 0-2

Rosenborg - Lillestrøm 3-2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 0-2, 2.omg videre

TL runde 12

Stabæk - Start 2-0
Vålerenga - Aalesund 3-1
Strømsgodset - Haugesund 2-0
Sarpsborg 08 - Viking 1-2
Molde - Brann 2-0
Odd - Sogndal 2-1
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 2-1
Rosenborg - Lillestrøm 2-1

Edited by stabæk_lange

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 0-6, 1.omg videre

TL runde 12

Stabæk - Start 3-1
Vålerenga - Aalesund 2-0
Strømsgodset - Haugesund 3-0
Sarpsborg 08 - Viking 1-2
Molde - Brann 2-0
Odd - Sogndal 2-1
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 2-1
Rosenborg - Lillestrøm 2-0

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 0-3, 2.omg videre

 

TL runde 12

Stabæk - Start 3-1

Vålerenga - Aalesund 1-2

Strømsgodset - Haugesund 3-1

Sarpsborg 08 - Viking 0-2

Molde - Brann 2-1

Odd - Sogndal 1-1

Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 0-2

Rosenborg - Lillestrøm 3-0

Edited by Rainz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 1-1, (1-3) 1 ekstra omg, videre



Stabæk - Start 1-2
Vålerenga - Aalesund 2-0
Strømsgodset - Haugesund 3-1
Sarpsborg 08 - Viking 1-2
Molde - Brann 3-2
Odd - Sogndal 2-1
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 1-1
Rosenborg - Lillestrøm 3-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 1-4, 1 omg, videre

Stabæk - Start 3-1

Vålerenga - Aalesund 2-1

Strømsgodset - Haugesund 3-0

Sarpsborg 08 - Viking 2-2

Molde - Brann 3-1

Odd - Sogndal 2-1

Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 1-2

Rosenborg - Lillestrøm 2-2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 0-4, 1 omg, videre
Stabæk - Start 3-1
Vålerenga - Aalesund 2-1
Strømsgodset - Haugesund 3-1
Sarpsborg 08 - Viking 2-2
Molde - Brann 4-2
Odd - Sogndal 3-1
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 1-1
Rosenborg - Lillestrøm 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grorud - Stabæk 1-3, 2 omg, videre


Stabæk - Start 1-1

Vålerenga - Aalesund 1-1

Strømsgodset - Haugesund 1-2

Sarpsborg 08 - Viking 1-0

Molde - Brann 1-2

Odd - Sogndal 2-1

Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 0-1

Rosenborg - Lillestrøm 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3. runde NM

Grorud - Stabæk 1-4

 

 

TL runde 12

Stabæk - Start 2-1
Vålerenga - Aalesund 2-1
Strømsgodset - Haugesund 3-0
Sarpsborg 08 - Viking 1-2
Molde - Brann 2-0
Odd - Sogndal 1-0
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 1-1
Rosenborg - Lillestrøm 2-1

Edited by Gamlegutta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 2-5, 2. omg, videre

 

--

 

TL runde 12

 

Stabæk - Start 1-2

Vålerenga - Aalesund 2-0

Strømsgodset - Haugesund 3-1

Sarpsborg 08 - Viking 2-1

Molde - Brann 4-1

Odd - Sogndal 1-0

Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 2-1

Rosenborg - Lillestrøm 2-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 1-3, 2. omg, videre

--

TL runde 12

Stabæk - Start 2-0
Vålerenga - Aalesund 3-0
Strømsgodset - Haugesund 3-0
Sarpsborg 08 - Viking 1-1
Molde - Brann 4-2
Odd - Sogndal 2-0
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 2-2
Rosenborg - Lillestrøm 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 1-2, 2.omgang videre

 

Stabæk - Start 2-1

Vålerenga - Aalesund 2-1

Strømsgodset - Haugesund 1-0

Sarpsborg08 - Viking 1-2

Molde - Brann 3-1

Odd - Sogndal 1-1

Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 0-1

Rosenborg - Lillestrøm 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grorud - Stabæk 2-4, 2.omgang videre



Stabæk - Start 3-2


Vålerenga - Aalesund 2-0


Strømsgodset - Haugesund 4-1


Sarpsborg08 - Viking 2-2


Molde - Brann 3-1


Odd - Sogndal 2-1


Sandnes Ulf - Bodø/Glimt 0-1


Rosenborg - Lillestrøm 2-1


Share this post


Link to post
Share on other sites

Resultater TL 10:

 

 

 

amuoest 24
Daigo nr 10 24
Hanse 24
MattaS 24
Mikki 24
vikingen - blaa 24
HenrikM 22
zuza 22
Hr. Smith 21
kjakan 21
Stormare 21
alltidblaa 19
marbor 19
ÅsmundJ 19
fexter 18
Håvard 18
Mattis 18
SAU 18
Sincus 18
Albert 17
bandy90 17
Humrik 15
iedvard 15
Mr. Thon 15
piper 15
S_ern 15
Torres 15
ErikErik 14
GeneralVincento 14
guttensindet 14
Maxi 14
Mortimer 14
MrKaizer 14
Norris 14
Kongkjakan 13
PhunxZtar 13
Slum 13
Maggs 12
stabækLars 12
Gamlegutta 11
s-simen 11
Øistein 11
d*u*b 10
dks 10
Rainz 10
daniny 9
Egil 9
Freak Magnet 9
fugazi 9
fyR 9
kkh94 9
ShermanCostello 9
stabæk_lange 9
Jan Fredrik 5
geirti, jimjoha, joogs, kongblaa, Marius, Mihawk, Mikkel, Potter, Rettep, Schnellfahrer, Stairs, UstoppeligeGræff 0

Ikke levert, én runde:

Egil
fyR
daniny
Freak Magnet


Disse får 0-0 i alle kamper

Ikke levert, to eller flere runder:

Mikkel

Schnellfahrer
UstoppeligeGræff
Mihawk
Rettep
joogs
Stairs
Marius
kongblaa
jimjoha


Disse får 0p i denne runden.

Helt ur:

Potter

Geirti

 

Ny:
Maxi
Ref regel 6.1 starter nykommere sist med ett poeng mindre enn den nederst på listen. Ettersom Potter og Geirti aldri har levert rundetips har jeg besluttet at Maxi starter med 20 poeng (21-1).

 

 

 

Resultater TL11:

 

 

 

GeneralVincento 15
Daigo nr 10 13
HenrikM 13
Mr. Thon 13
Øistein 13
fugazi 12
fyR 12
kkh94 12
d*u*b 11
Hanse 11
Håvard 11
Mikki 11
Torres 11
alltidblaa 10
daniny 10
dks 10
ErikErik 10
guttensindet 10
kongblaa 10
MattaS 10
Maxi 10
piper 10
Rainz 10
ShermanCostello 10
Sincus 10
Slum 10
s-simen 10
stabæk_lange 10
stabækLars 10
Albert 9
amuoest 9
Egil 9
Jan Fredrik 9
Kongkjakan 9
Stormare 9
zuza 9
Gamlegutta 8
Humrik 8
iedvard 8
Maggs 8
Mattis 8
Mortimer 8
MrKaizer 8
S_ern 8
Norris 7
vikingen - blaa 7
ÅsmundJ 7
bandy90 6
fexter 5
Hr. Smith 5
kjakan 5
SAU 5
marbor 4
PhunxZtar 3
Freak Magnet, geirti, jimjoha, joogs, Marius, Mihawk, Mikkel, Potter, Rettep, Schnellfahrer, Stairs, UstoppeligeGræff 0

Ikke levert, én runde:

stabækLars
Sincus
Rainz
dks
guttensindet
MattaS
Maxi


Disse får 0-0 i alle kamper

Ikke levert, to eller flere runder:

Mikkel
Schnellfahrer
UstoppeligeGræff
Mihawk
Rettep
joogs
Stairs
Freak Magnet
Marius
jimjoha


Disse får 0p i denne runden.

Helt ur:

Potter
Geirti

 

 

 

Resultater NM3:

 

 

 

kjakan 10
kkh94 10
Rainz 10
Albert 6
bandy90 6
Daigo nr 10 6
Egil 6
ErikErik 6
Freak Magnet 6
fugazi 6
fyR 6
Gamlegutta 6
GeneralVincento 6
guttensindet 6
Håvard 6
Kongkjakan 6
marbor 6
Mattis 6
Mortimer 6
Norris 6
PhunxZtar 6
piper 6
S_ern 6
SAU 6
ShermanCostello 6
Sincus 6
Slum 6
stabæk_lange 6
Torres 6
zuza 6
amuoest 4
d*u*b 4
daniny 4
HenrikM 4
Jan Fredrik 4
MrKaizer 4
s-simen 4
vikingen - blaa 4
Øistein 4
ÅsmundJ 4
Hanse 0
Mikki 0

 



Akkumulert:

HenrikM 174
SAU 173
Daigo nr 10 169
kjakan 164
Stormare 163
Egil 162
stabæk_lange 161
amuoest 159
Håvard 157
zuza 157
Mortimer 156
MattaS 155
piper 155
marbor 154
Torres 154
ErikErik 152
Sincus 152
Slum 152
fyR 151
guttensindet 150
Rainz 150
alltidblaa 149
iedvard 148
Øistein 148
ÅsmundJ 148
bandy90 147
Kongkjakan 146
vikingen - blaa 146
Albert 145
Mr. Thon 145
ShermanCostello 144
Mattis 143
S_ern 143
d*u*b 142
Humrik 142
s-simen 142
Hanse 141
Maggs 141
Mikki 141
Norris 139
Jan Fredrik 136
PhunxZtar 136
GeneralVincento 135
MrKaizer 126
kkh94 124
Freak Magnet 123
Hr. Smith 121
daniny 116
Gamlegutta 112
fugazi 111
UstoppeligeGræff 111
fexter 105
stabækLars 103
Schnellfahrer 89
Mikkel 72
kongblaa 70
joogs 65
dks 62
Marius 50
Maxi 44
Stairs 38
Rettep 36
jimjoha 24
Mihawk 21
geirti 0
Potter 0

Rundevinnere:

1. runde: Mortimer 24
2. runde: fyR, vikingen - blaa og Øistein 21
3. runde: Mr. Thon 27
4. runde: Egil 22

5. runde: Slum 20

6. runde: stabæk_lange 22

7. runde: Sincus 19

8. runde: Humrik 22

9. runde: Albert, guttensindet og Torres 16

10. runde: amuoest, Daigo nr 10, Hanse, MattaS, Mikki og vikingen - blaa 24

11. runde: GeneralVincento 15

Resultater TL1
Resultater TL2
Resultater TL3
Resultater TL4
Resultater TL5
Resultater TL6
Resultater TL7
Resultater TL8
Resultater TL9

Resultater TL10

Resultater TL11


Resultater NM1
Resultater NM2

Resultater NM3

Akkumulerte resultater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...