-
Posts
5,691 -
Joined
-
Days Won
40
-
Hva med å flytte hjemmekampene til Mjøs-området?😊 4-0 over Raufoss og nå 7-0 på Gjøvik, dette er området der gutta sprudler!
-
8 endringer fra søndagens match..
-
4 plass i OBOS med den troppen! er godt jobba
-
Kjempe coaching av Riise! 2-3
-
Ranheim virkelig i dytten, 4-1 over Kåffa
-
Får se om gutta har vært i vektrommet før møte med Lokomotiv Oslo ikveld
-
Ja, så lenge kontinuiteten ikke holder laget flere år i OBOS
-
Mangel på unge salgsobjekter etter Nusa: Under Stabæks forrige hjemmekamp, mot Kongsvinger, var gjennomsnittsalderen 26 år. Søndag var gjennomsnittsalderen på laget som startet mot Fredrikstad 26,9 år. To av spillerne er 21, én er 23, resten 26 eller eldre.
-
Budstikka: https://www.budstikka.no/regner-med-underskudd-pa-40-mill/s/5-55-1174406 Stabæk regner med driftsunderskudd på 40 millioner i jakten på opprykk. Kanskje må klubben selge spillere ved nyåret og leder mener én situasjon er bekymringsfull.
-
Kom igjen Torgeir, fram i skoa nå!
-
Har ikke klart seg særlig bra på 2. laget heller.
-
Kjønø og Belsvik gode trenere for guttas avslutninger! Men 2 hjemmescoringer etter 7,5 timers spill på Nadderud er litt i underkant.