Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Heier vi på en klubb eller et AS? Føkk meg vi trenger en opptur...
  3. Dette blir BRA!
  4. I dag
  5. Ingen bombe at vi blir sendt dit. Her har vi dog røket to ganger før
  6. na-ja - dama til Rinnan fikk ganske spenstig etternavn etterhvert hu med....
  7. Tromsø borte 21.5. kl. 18 https://www.fotball.no/turneringer/nm-kvinner/2025/nm-kvinner-her-er-kampene-i-3.-runde/
  8. For meg fremstår det som du ikke helt tar inn over deg at et aksjeselskap står til ansvar overfor sine aksjonærer. Ikke til øvrigheten.
  9. Jeg er ikke aksjonær og jeg sitter heller ikke i noen av aksjeselskapets styrende organer. Jeg kan derfor ikke si noe om ståa eller selvinnsikt der. Som medlem av klubben er jeg opptatt av at måten klubben drives på skal være i tråd med NIF og NFFs regler. Det har jeg vist stort engasjement for i de fora jeg har tilgang til, og i dialog med sentrale personer i Stabæk-miljøet. Jeg mener det oftest er langt mer hensiktsmessig enn å være tastaturkriger på dette forumet.
  10. Vil si det beste etternavnet jeg har hørt om hvertfall
  11. Hvis du oppfatter Ace som kranglete ville jeg tatt en titt bakover og sett på egne innlegg.
  12. Har ASet nådd målene de har tatt opp og nevnt på møter tidligere?( har vi fått en ærlig evaluering) synes du Dualmodellen f.eks. funker for klubben, sportslig som økonomisk ? Evalueringen ? aldri konsekvenser for de i styrene….. nå er du bare kranglete for å bare være det…
  13. Einar er på U17 med gutta våre. Meget hyggelig gutt. Sønn av FKH's nåværende DL.
  14. Styreleder og styremedlem fra supporternes rekker borger for sportslig framgang Iår, tar bare litt tid å snu👏
  15. Kampene fortsetter å renne på, og turen går til Trondheim mot et Rosenborg som fortsatt er medaljekandidat! https://www.stabak.no/lag/kvinner/nyheter/2505-rbk-ts-stb-pre
  16. Kan du være konkret på hva du er ute etter her?
  17. Ja tok ti i år. Men vi har ikke ti år å vente på forandring nå. Får håpe våre egne rekker er synonymt med riktige kvalifikasjoner denne gang 👍🏼 Gleder meg til evalueringen blir lagt frem, bør være høyt på prioriteringslista til de fra våre rekker !!! men du svarte ikke på ASet. Disse endringene er vel i klubbstyret ? Hvilket endringer eller egne innrømmelser av feil/riktig strategi gikk Aset med på etter det sist møtet ? Ser Anders Bergh-Jacobsen likt på ting fortsatt ?
  18. Så på en skala fra Good - Better - Great, så er det bedre enn Great?
  19. Null ide om han er god eller ikke men han har tidens etternavn Bossman
  20. I går
  21. Det har jeg oppsummert her på forumet for ganske kort tid siden. Men om du ikke fikk det med deg, så har altså supporternes engasjement bidratt til at to av klubbens styremedlemmer, inkludert styreleder, er fra våre rekker. Samt at vi er representert i både valgkomiteen og kontrollutvalget. Ettersom det er kort tid siden siste årsmøte, må du nok vise litt mer tålmodighet for å se konkrete endringer i styrets prioriteringer/føringer. Og selv om du muligens synes det har vært mye mas om Qatar, VAR, og medlemsdemokrati/dualmodellen, er det disse temaene som har engasjert en stor andel av medlemmene som har vært på årsmøtene de siste årene. Vårt engasjement har i flere tilfeller gjort at tidligere styreleder har måttet akseptere at hans personlige syn har vært i mindretall.
  22. Vi har blitt kontaktet av en pub der nede, så det blir noe felles oppladning der før kamp. Mer info kommer senere! Busspåmelding til denne kampen er også lagt ut! Meld dere på inne på medlemsidene!
  23. Lysekloster er like mye Bergen som Ytre Enebakk er Oslo
  24. Har fått med noen kompiser til å reise en helg til Kristiansand i Juni når vi møter Start. Er det mulig å få til noe ordentlig fett opplegg her, så jeg potensielt kan få dem med på fler matcher?
  25. Er han ikke på utløpende kontrakt?
  26. Imponert av han 08’ern i buret for Haugesund, må da være et enormt talent for at Haugesund tør?
  27. Han får kanskje muligheten til å spille den posisjonen han egentlig har lyst til å spille, enten det er ving eller bekk
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...