Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Om ikke mistillitsforslagene renner inn nå, så gir jeg faktisk opp norsk fotball, da gidder jeg faktisk ikke mer. Dette her går jo faen ikke an lenger, bedrageri og løgner over hele forbanna linja.
  3. Posse 👏🏽 denne tråden må folk lese!
  4. Holder det ikke å si ‘just do your best’? Det virker jo å være beskjeden spillerne har fått – i hvert fall ifølge Næss.
  5. Håper språkøret hans klarer norske dialekter bedre..og at det ikke må gå engelsk via andre der også
  6. I dag
  7. Selv på 60-70% skal vi slå Rævfoss
  8. Ydmyk trekker jeg tilbake det jeg skrev ovenfor her, og endrer det til "Kontrakten går ut allerede i sommer, og vi ønsker Kay god bedring, og lykke til videre"
  9. Enig - dessverre
  10. Hvor er de som pjatter om "serien inkl treningskamper" som skal påpek at vi tross alt slo gulkledde Jerv fra divisjonen under i treningskamp?
  11. Mye i går gikk jo ut på at spillerne må utføre dette bedre reint teknisk, som ikke treneren kan påvirke under kampen: bedre cornere bedre skudd i tillegg til mer tent kroppsspråk og bedre innsats
  12. Burde ikke dette blitt avdekket av den meget grundige jobben som ble gjort i jakten på ny trener? Alternativt: Om det faktisk ble avdekket og de tenkte at det var ikke så farlig om hovedtreneren vår ikke kunne gjøre seg forstått av en del av spillerne så burde de kanskje prøvd å huske hvordan det gikk sist gang. Jeg skulle ønske dette bare var en litt ufin spøk...
  13. Jeg er ganske sikker på at alle de andre lagene i ligaen unntatt de brune: - gleder seg til å møte Stabæk - får høre av treneren: "Gutta! I dag møter vi altså Stabæk. De har flere bra enkeltspillere, men vi har en klar plan for hvordan vi skal ta dem"
  14. Ser man det. Flaskeforbannelsen ble til en gul-drakt-forbannelse. Egersund hjemme 18. juni, brytes rekka da? (Vi må bare huske å ikke ligge foran med fire...)
  15. Han er ganske bra når han er frisk, problemet er at han er konstant skadet. Gjør absolutt ingenting om han går videre nå, nei til ny kontrakt.
  16. Hahaha, det er helt sjukt faktisk. Hovedtreneren vår sliter med å kommunisere med flere på laget. Sportslig delen av klubben fremstår jo som en vernet bedrift.
  17. @Nr14 og @blaasoldat viser med sine innlegg at de også ønsker at det streames. Selv er jeg uenig med @Yassine som mener at dette fører til begrensninger av hvilke spørsmål som kan stilles og svares på. Hvorfor? Fordi vi som bor utenfor Bærum ikke har mulighet til å være der, så er vel "åpen mic og åpent møte stort sett det samme som åpenhet, eller? Her er det bare for @Styrmann og gutta i Kikkertsvingen, og kjøre uredigert "pod" direkte fra Onkel Blaa. Nå er det vel også @Styrmann som skal lede an den kvelden.
  18. Lite bedring i forsvarsspillet og det offensive har gått helt i stå, bra jobba på trening!
  19. I podden fortalte JW selv at han er så dårlig i engelsk, så det tar BHR seg av på treningene...
  20. Dessverre kan jeg ikke se inn i fremtiden.
  21. Sier til klubbsiden at spillerne var på 80-90% av sin kvalitet hele kampen og da går det galt. Vel, det er noe som heter forberedelser til kamp
  22. Når captain kritiserer Temu Jørgen for kampplan, er krisa ikke langt unna🥲
  23. I dag er det ikke Stabækkamp.
  24. Jeg har nevnt det før. Styreleder bør ta kontakt med Bjørn Mannsverk og gjøre hva de kan for å få han inn. https://www.nettavisen.no/sport/bjorn-mannsverk-glemmer-aldri-motet-med-kjetil-knutsen-han-tok-meg-pa-skulderen/s/5-95-2433589
  25. Synes coachingen fra sidelinja er svak i år. I går er et godt eksempel, vi startet med høyt press, men justerte ikke da Raufoss la om for å gi mindre plass. Mot Åsane, ble vi regelrett "outcoachet" av Eirik Bakke. Vår skjebne i år kan tenkes å bli avgjort fra sidelinja under kampene med feil instruksjon og bytter.
  26. Enig, og vi så det samme i fjor da han også hadde veldig god progresjon fra første seriekamp og frem til han ble skadet. At han gjentar det i år etter det lange avbrekket er ekstra gledelig å se. Han er også et av unntakene når det gjelder det du skrev om at spillerne våre virker mindre fotballsmarte enn alle vi møter.
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...