Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Kanskje, men kan ikke se noen som har forbedret seg på disse 21 kampene? Men klart vi ble blendet i fjor vår
  3. Nå er det jo veldig mange, tidligere stille brukere, som kun melder drit om Bror Jørgen, uansett om de har belegg eller ikke!
  4. I dag
  5. Det er vel litt prematurt å melde!
  6. Styrmann gjør en veldig god jobb her nå som ordstyrer og stiller oppfølgingsspørsmål.
  7. 100 % korrekt, @Nøfyse. Klassisk eksempel på journalist som prøver å skape konflikt. Ser for meg overskriften: Stabæk Support (25) raser mot Stabæk (113)
  8. Virkelig? Tor Bjørnar fra Budstikka innledet med å stille ledende spørsmål hvor det var overtydelig hva slags sak han var ute etter å skrive. Posse svarte høflig at det var dårlig timing for ham å gå ut med noe negativt i Budstikka sånn rett før det planlagte møtet. Noe han selvsagt gjorde helt rett i. Da Tor Bjørnar fra Budstikka ikke aksepterte det, men fortsatte å fiske etter svar som kunne vinkles akkurat slik han hadde planlagt, var det bare til pass for ham at Posse svarte elegant sarkastisk. Tor Bjørnar fra Budstikka kan heller bruke tiden sin på å pugge rettskriving.
  9. På reklameseddelen til Bror Jørgen stod det at han var flink til å utvikle unge spillere, not på Bekkestua
  10. Jeg vet fortsatt ikke helt hva slags fotball vi har fått.
  11. Svaret var da helt fint? Unntatt at Budstikka tydeligvis ikke aksepterte det og fortsatte å pushe.
  12. Å nei, der forsvant poenget mitt gitt🤦🏼‍♂️
  13. Vi må ha visst hva slags fotball vi ville få med JW. Så akkurat det kan ikke heftes ved JW, men de som ansatte han.
  14. Dette synes jeg ble i overkant aggressivt mot Stikka, ja.
  15. Jeg tror det er vanskelig å forsvar at JW så langt har spilt en spennende attraktiv det man i gamle dager kalte Stabæk fotball og som skulle være vårt DNA. Det er kjedelig, grått og det er ingen rød tråd som jeg kan se. På et eller annet tidspunkt må vi kvitte oss med BB spøkelse. Hvis han fortsatt skal være roten til alt ondt så er vi virkelig en klubb uten ryggrad så nå får stallen og JW vise at de er oppgaven voksen.
  16. Singh i Bærumsball. Snakker om mulig retur til Stabæk og at han føler at han har noe uoppgjort
  17. Og hvem har ansvaret for at medspillerne ikke leverer ? Treneren? Sportssjefen ?
  18. Gode spørsmål fra Budstikka som fint kunne blitt besvart på en langt bedre måte.
  19. De beste dagene å være supporter på 🤣.
  20. De må slåes de og! Vinglinga handler først og fremst om omrokkering på sentral midtbane. Så synes jeg Olderheim bør takle å starte på kant. Det er ikke posisjonen som er hovedproblemet hans - det er å se medspillerne.
  21. Uenig, for problemet handler ikke først og fremst om tabellplasseringen vår, men hvordan Wålemark fremstår som trener. Han bommer på laguttak, bommer taktisk, bruker spillere åpenbart feil, vingler noe jævlig, skylder på at spillerne ikke yter nok osv. Jeg syns ærlig talt at Wålemark så langt har fremstått som en enda dårligere trener enn tabellplasseringen og poengfangsten vår tilsier. Det kan kanskje delvis forklares med at vi foruten Lillestrøm har møtt lagene som ligger som nummer 8, 9, 10, 13, 14, 15 og 16.
  22. Nielsen er ny Riise var skadet siden juni Ellegaard var skadet hele fjoråret Opseth var skadet hele fjoråret Dahlby kom i september
  23. Det er dessverre ikke slik at om man synes man kommer skjevt ut, så er det bare å trykke quit og starte en ny save. Slik flere her synes å foreslå. Flere eksperter som tippet tabellen før sesongen mente vel at vi ville få problemer med å klare kvaliken i år også. Jeg er ikke nødvendigvis enige med dem, men at konkurransen er tøffere i år enn i fjor er jeg helt sikker på. Så at vi som kom nr 7 i fjor ikke er en åpenbar kandidat til direkte opprykk er neppe kontroversielt. Men når man har kalibrert forventningene, er det kanskje enklere å akseptere nåsituasjonen. For meg så var den store hjerneblødningen ansettelsen av BB i fjor og alt annet er en konsekvens av det. Om man ikke lykkes med å sprette opp på første forsøk, så risikerer man at ørkenvandringen blir lang. Vi ga bort en gyllen mulighet i fjor. Når det er sagt er ikke jeg nødvendigvis enig i at situasjonen er så helsvart som folk vil ha det til heller. Selv om vi absolutt ikke har imponert spillemessig. Men om vi ser på resultatene for Mai så ligger vi på en delt 4. plass og det er omtrent der vi kan forvente å ligge.
  24. Tor Bjørnar er i overkant glad i spørsmålstegn?
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...