Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Han er ganske bra når han er frisk, problemet er at han er konstant skadet. Gjør absolutt ingenting om han går videre nå, nei til ny kontrakt.
  3. Hahaha, det er helt sjukt faktisk. Hovedtreneren vår sliter med å kommunisere med flere på laget. Sportslig delen av klubben fremstår jo som en vernet bedrift.
  4. @Nr14 og @blaasoldat viser med sine innlegg at de også ønsker at det streames. Selv er jeg uenig med @Yassine som mener at dette fører til begrensninger av hvilke spørsmål som kan stilles og svares på. Hvorfor? Fordi vi som bor utenfor Bærum ikke har mulighet til å være der, så er vel "åpen mic og åpent møte stort sett det samme som åpenhet, eller? Her er det bare for @Styrmann og gutta i Kikkertsvingen, og kjøre uredigert "pod" direkte fra Onkel Blaa. Nå er det vel også @Styrmann som skal lede an den kvelden.
  5. Lite bedring i forsvarsspillet og det offensive har gått helt i stå, bra jobba på trening!
  6. I podden fortalte JW selv at han er så dårlig i engelsk, så det tar BHR seg av på treningene...
  7. I dag
  8. Dessverre kan jeg ikke se inn i fremtiden.
  9. Sier til klubbsiden at spillerne var på 80-90% av sin kvalitet hele kampen og da går det galt. Vel, det er noe som heter forberedelser til kamp
  10. Når captain kritiserer Temu Jørgen for kampplan, er krisa ikke langt unna🥲
  11. I dag er det ikke Stabækkamp.
  12. Jeg har nevnt det før. Styreleder bør ta kontakt med Bjørn Mannsverk og gjøre hva de kan for å få han inn. https://www.nettavisen.no/sport/bjorn-mannsverk-glemmer-aldri-motet-med-kjetil-knutsen-han-tok-meg-pa-skulderen/s/5-95-2433589
  13. Synes coachingen fra sidelinja er svak i år. I går er et godt eksempel, vi startet med høyt press, men justerte ikke da Raufoss la om for å gi mindre plass. Mot Åsane, ble vi regelrett "outcoachet" av Eirik Bakke. Vår skjebne i år kan tenkes å bli avgjort fra sidelinja under kampene med feil instruksjon og bytter.
  14. Enig, og vi så det samme i fjor da han også hadde veldig god progresjon fra første seriekamp og frem til han ble skadet. At han gjentar det i år etter det lange avbrekket er ekstra gledelig å se. Han er også et av unntakene når det gjelder det du skrev om at spillerne våre virker mindre fotballsmarte enn alle vi møter.
  15. Hvis dette stemmer er det bare å frata han kapteinsbindet og henvise til benk. Om kapteinen kaster trener under bussen foran supporterne etter selv å ha stått for kampens største blunder. Da har man ett holdningsproblem og det er det siste en kaptein skal ha. Få det gjort!
  16. Satser på cupfinale i år og opprykk fra postnord i 26. Var ment i positivitet tråden.
  17. I går
  18. Jeg sto rett bak en som snakket med Næss etter kampen. Næss sa blant annet at «vi gjør bare det vi får beskjed om» og «vi gjorde vårt beste». Poenget hans virket å være noe sånt som: «vi følger bare planen som blir lagt – hvis dere er misfornøyde, så ta det med de som bestemmer». For min del opplevdes det som en form for ansvarsfraskrivelse. Jeg skjønner at det er frustrerende for spillerne også, men det hørtes mest ut som et forsøk på å skyve ansvaret videre.
  19. Ny kamp, og LSK Kvinner er motstander. Mulighet til å ta innpå nummer tre, og få avstand bakover, https://www.stabak.no/lag/kvinner/nyheter/2505-stb-ts-lsk-pre https://www.stabak.no/lag/kvinner/nyheter/2505-stb-ts-lsk-ffd
  20. Husker jeg leste et innlegg om dette med gule drakter på forumet, men ikke hvem som la det inn. Mulig Even Lübeck har en profil her selv? Sport, Fotball | Snart to år har gått. Men heller ikke lørdag klarte Stabæk å bryte den spesielle forbannelsen Sakset fra Budstikkas artikkel, skrevet av Even Lübeck, om at det hviler en forbannelse over Stabæk. Denne spesielle forbannelsen er nemlig at Stabæk sliter voldsomt mot lag med gule drakter (!), ifølge en post på Stabæk Support sitt forum. Budstikka har sjekket opp i dette – og det stemmer. For etter at Stabæk slo Lillestrøm 1-0, 8. oktober 2023, har det ikke sett like lyst ut: 5. november samme år ble det 0–4 for Bodø/Glimt. I 2024: 3–3 mot Moss, 4–5 for Egersund, 3–4 for Start, 0–0 mot Raufoss, 1–4 for Moss, 1–2 for Raufoss, 2–3 for Start og 1–2 for Egersund. I 2025 – 0–3 for Lillestrøm, 2–4 for Moss og nå 0–1 for Raufoss. Litt tilfeldig er det nok, men uansett – på de elleve kampene har det blitt to uavgjorte og ti tap, med en målforskjell på 17–35.
  21. Ja de oxo.. 🙃
  22. Tenkte på sedvanlig prat med Miøen, men da skjønner jeg at ting har kokt
  23. Kom han med bortforklaringer?
  24. Nja, han var ikke akkurat taus i snakk med supportere på tribunen. Uten at det går i hans favør...
  25. Raufoss-gutta gjorde det ja.
  26. Vi er i pre-season? Enkelte skriver som om vi er i Juni. Gi Wålemark tid! Resultatene og prestasjonene vil variere litt første halv del av sesongen. Men er helt sikker på at vi ser et lag vi kan være stolte av allerede i år! Det som er godt med disse kampene er at det gir vår nye trener sikkelig muligheten til å se hvem han kan bygge laget rundt og hvem vi må sende videre. Samtidig håper vi Finstad kan trylle frem en god stopper som er klar til første serierunde! NÅ er vi SNART i juni.., HVA tenker @arni og @stbS om det?
  27. Trenger ikke vente lenger enn til 28.5. på Onkel Blaa - Åpent møte med hele ledelsen tilstede
  28. Se for deg at du skal fise. Idet du tror du er ferdig, så merker du litt motstand. Det er akkurat da du skjønner at det du trodde var en fart, ble en shart.
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...